MSA Jarcová + rezervace

Multifunkční Sportovní Areál dále jen “MSA Jarcová

PROVOZNÍ DOBA:

27. dubna až 3. listopadu 2024.

Pondělí až neděle od 9:00 hodin do 19:00 hodin*.

* Po dohodě možno upravit.

CENÍK

1. Tenisový (volejbalový, nohejbalový) kurt:

•  od 9:00 do 20:00 hodin je cena 100,- Kč/hod.

2. Hřiště na plážový volejbal:

• od 9:00 hodin do 20:00 hodin je cena 120,- Kč/hod.

SLEVA:

• 50% děti do 18-ti let věku.
  • 50% senioři nad 65 let věku.

Pozice kurtů

Rezervace kurtů či hřiště plážového volejbalu je možná pouze pomocí našeho online rezervačního systému. V případě dotazů týkajících se provozních informací neváhejte kontaktovat odpovědnou osobu, kterou je pan Tomáš Drábek na telefonním čísle 733 730 127 formou SMS.

Online rezervaci je nutno provést nejpozději 1 hodinu předem, což platí i pro zrušení rezervace.

Vstupné je vždy nutno zaplatit před použitím kurtu či hřiště plážového volejbalu u správce, resp. ve výčepu zahradní restaurace, který je situován na rohu budovy kabiny směrem k přilehlému altánku a fotbalovému hřišti.

Nedodržování povinností návštěvníka, či porušení kterékoliv ze zákazů uvedených v platném provozním řádu vyvěšeném v našem MSA Jarcová, může být důvodem k vykázání návštěvníka odpovědnou osobou z tohoto areálu bez náhrady.

Pokud máte zájem o pronájem pro soukromé nebo komerční účely, zašlete své požadavky na email drabek.fotbal@jarcova.cz.

PERMANETKY TENISOVÉ KURTY (vstup 90 minut):

• 5 vstupů za 750,00 Kč
  • 10 vstupů za 1300,00 Kč
  • 20 vstupů za 2500,00 Kč

*Poznámka: V tuto chvíli jsou k dispozici pouze permanentky v času od 14:00 do 20:00.

PERMANETKY PLÁŽOVÝ VOLEJBAL (vstup 60 minut):

• 5 vstupů za 600,00 Kč
  • 10 vstupů za 1100,00 Kč
  • 20 vstupů za 2000,00 Kč

HISTORIE:

V roce 2009 obec Jarcová v rámci projektu ROP Střední Morava “Centrum sportovních a volnočasových aktivit obce Jarcová” realizovala rekonstrukci Sportovního centra v obci Jarcová, které nevyhovovalo svými službami požadavkům uživatelů. Projekt dosáhl zatraktivnění centra pro obyvatele obce a také pro obyvatele obcí sousedních. Součástí projektu byla rekonstrukce budovy centra (koupelny a sociální zázemí, střešní krytina, elektroinstalace, rozvody vody, kanalizace, podlahy, výměna oken a dveří), stavba altánu s pergolou jako zázemí pro správce, půjčovna sportovních potřeb a posezení pro návštěvníky, změna současného tvrdého povrchu víceúčelového hřiště na povrch s umělou trávou, stavba dětského hřiště, rekonstrukce parkoviště, realizace umělého osvětlení víceúčelového hřiště a parkoviště, realizace přístavby se zázemím pro stávající občerstvení, vytvoření pracovního místa správce objektu. V centru mohou trávit čas všechny věkové skupiny obyvatel, neboť jim centrum nabízí množství kvalitních služeb a možnost aktivně zde trávit svůj volný čas. Průběh rekonstrukce můžete posoudit ve fotogalerii klikněte zde.

Rezervace kurtů (online systém)

Zvolte prosím dostupný den
Tj Sokol Jarcová z.s. si vyhrazuje právo zrušit rezervaci bez jakýchkoliv důvodů a sankcí dle interních potřeb Spolku.